אודות - מלחמה בטרור - ארגז כלים דיגיטלי

אודות

טרור הוא כל מאבק אלים שמכוון כנגד אזרחים וטרור היא היום בעיה כלל עולמית. הודות למיקומה של ישראל במזרח התיכון היא חוותה אירועי טרור רבים יותר, תכופים יותר וקשים יותר מכל מקום אחר בעולם. כתוצאה מכך מדינת ישראל נחשבת ללמודת ניסיון בכל הקשור למלחמה בטרור. המאבק של מדינת ישראל בטרור התחיל עוד לפני קום המדינה ועדיין לא הסתיים.

לצערנו הטרור כנגד מדינת ישראל לא מפסיק. הדבר אינו נובע מחוסר יכולתה של המדינה להילחם על חורמה בטרור שמאיים על קיומה, אלא מהתעקשותם של ארגוני הטרור השונים שלא להכיר במדינת ישראל כמדינה ריבונית וכביתו הבלעדי של העם היהודי.

לאורך השנים מדינת ישראל נקטה באמצעים שונים כדי למגר את הטרור נגדה ברחבי העולם. החל מאיסוף מודיעין, דרך התמגנות אזרחית, חקיקה נגד טרור, פגיעה במימון ובתמיכה של ארגוני הטרור, מעצר ומאסר של פעילי טרור וכלה בפעולות צבאיות ישירות וממוקדות כנגד קיני טרור בארץ ובחו"ל ובשנים האחרונות אנחנו מבינים כי המלחמה בטרור חשובה מאין כמותה גם בזירה הדיגיטלית.

איך ולמה נולד המיזם הזה?

האירועים של השבת השחורה בתאריך 7.10.2023 אינם דומים לשום אירוע טרור שהיה בעבר בעולם. כמות ההרוגים באירוע הזה ביחס לאוכלוסייה אפילו גבוה יותר מאשר היה באירוע בו נפלו מגדלי התאומים ב-11 בספטמבר 2001. אנחנו מאמינים שהאירועים האלו אמנם כוונו כנגד מדינת ישראל ותושביה, אבל הם פרי של אסטרטגיה הרסנית שמאיימת על הציביליזציה המודרנית ועל כל העולם המערבי.

להבנתנו, אירועים אלו שכללו שימוש ציני באנשים חפים מפשע, בתשתיות מוסדיות ופוליטיות ומבוססים על יסוד רעיוני קיצוני הם איום אמיתי על הדמוקרטיה המערבית. מתוך הבנה שמדובר באירוע טרור יוצא דופן בקנה מידה עולמי, החלטנו לאחד כוחות ולתמוך בהסברה הישראלית באמצעות הקמת אתר אינטרנט ייעודי זה.

מטרת האתר היא לסייע בהסברה הישראלית בזירה הדיגיטלית, כך שהתוכן שנמצא באתר (כתבות טקסט, תמונות וסרטוני וידאו) הופק באופן שמאפשר את הפצתו בעולם באמצעות תרגום לשפות שונות. אנחנו גאים לתת מעצמנו מתוך מחויבות עמוקה למדינת ישראל, לעם ישראל ולשלום העולם החופשי. אתר זה הוא פרי יוזמה משותפת של 3 גופים:

כולנו איחדנו כוחות והחלטנו לתרום את הידע והמומחיות שלנו בתחומי הדעת שלנו כדי לעזור לכולנו לנצח. אתר זה מיועד אך ורק להסברה של המדיניות הישראלית במלחמה בטרור ופתוח לכולם. כל התוכן באתר חופשי לשימוש ואתם מוזמנים לשתף אותו כמה שיותר.

Scroll to Top
דילוג לתוכן